O NáS

Guangdong chuangzhi inteligentní zařízení co., ltd. má registrovaný kapitál 30 milionů a vlastní financované místo plochy asi 35,548 čtverečních metrů. Jedná se o high-tech podnik (gr202144008619), který integruje plánování celého závodu před prodejem, nezávislý výzkum a vývoj, návrh, výroba, instalace, uvedení do provozu a poprodejní servis. Získal více než 130 patentů v oblasti povlakovacích zařízení a zařízení na ochranu životního prostředí. Na základě služby industry 4.0 intelligent manufacturing cloud service a průmyslové internetové platformy v kombinaci s třemi hlavními digitálními systémy řízení továrny mes, erp a plm realizuje vzdálené řízení, kontrola kvality a sledovatelnost výroby sledování výrobního procesu výrobní linky povlaku a poskytuje zákazníkům vysoce kvalitní, efektivní, Inteligentní, šetrné k životnímu prostředí služby, takže zákazníci nemají žádné starosti při používání výrobků chuangzhi.

zobrazit více

PRODUKTY

Dřevěná barva postřikování čáry lakovací stroj automatický systém postřikování lakovacích kol.--------------------------------------------------------------------------------------------------

Automatický systém postřikování barvy z dřevěné barvy: 1. s dobrým designem celé postřikovací linky, pohodlnou provoz, krásný vzhled a silnou viditelnost. 2, the whole spray line is running smoothly, the work of each station is simple, easy for maintenance. 3, high degree of automation, saving a lot of labor 4, the entire spray line with steady performance. 5. the spray line pump of the injection line adopts a specific liquid sludge pump, which is maintenance-free and no leakage. 6, the spraying injection line uses seven tons of tension transport chain, a3 steelless material, quenching treatment, balance running, little abrasion. 7. the spraying room with good ventilation, the air supply and the exhaust are balanced, and the spray positions are fully automatic. 8, otáčení obrobku je jednotné, vícevěné postřikování 9, automatické indukční postřikování ke snížení ztráty barvy 10. všechny teploty sušení jsou automaticky řízeny a nastavitelné, s izolačním efektem. 11, pomocí počítačové ovládání dotykové obrazovky zcela, každá část ovládání bodu odděleně. 12. The heating method is designed by the client's energy source, which is economical, safe and reliable, and easy to maintain, and guarantee the quality requirements of the workpiece; 13. Izolační vrstva mění konvenční izolaci kamenné vlny. Všechny nízkoteplotní pece našich továrenských výrobků jsou izolovány hliníkovou silikátovou bavlnou, aby zajistila teplotu a ušetřila neviditelnou energii.

zobrazit více

NOVINářSTVí

Spray painting line manufacturer is a professional manufacturer of customized automatic painting lines

Jakožto profesionální výrobce lístků na postřikování, výrobce řady na stříkání se zavázala poskytovat zákazníkům vysoce výkonné výrobní linky na postřikování a automatické vybavení pro malování. Nabízíme řadu lakovacích technologií, včetně vzdušného spreje, vysokého tlaku, bezvzdušného spreje a lakovacích robotů. Naše výrobky mohou splňovat potřeby různých odvětví a zákazníků a poskytovat zákazníkům komplexní služby.

2023-05-12 zobrazit více

Spray painting line výrobce poskytuje zákazníkům vysoce kvalitní rozprašovací malby řešení

Spray painting line manufacturer is a professional spray painting line manufacturer, our vision is to provide customers with high-quality spray painting products and services. S pokročilými technologiemi, dokonalým výrobním systémem a profesionálním týmem výzkumu a vývoje jsme odhodláni poskytnout zákazníkům nejlepší řešení a služby.

2023-04-27 zobrazit více

Linka na postřik dřevěné barvy pomáhá výrobnímu průmyslu nábytku vyrábět efektivně

S diverzifikací moderních stylů domácího designu se také objevily různé typy nábytku, jako jsou nábytek z masívního dřeva, starožitný nábytek, nábytek v čínském stylu, atd., které zpersonalizují domácí dekoraci, existují však i některé problémy v zpracování a výrobě.

2023-04-14 zobrazit více

Výrobci čáry postřikování dřevěné barvy vás berou k pochopení procesu výstavby postřikování dřeva

Linka na postřik dřevěné barvy je vhodná pro malování všech druhů dřevěného nábytku a kancelářských a zábavních výrobků. Většinou se používá zavěšující čární disk nebo metoda postřiku a je integrována celá řada automatického lakování a ručního leštění, která je zvláště vhodná pro hromadnou výrobu.

2023-03-31 zobrazit více

Jaké jsou výhody produktu automobilové palivové nádrže postřikování výrobní linky

Automobilová výrobní linka pro postřik palivové nádrže se skládá z ručních horních a dolních ploch obrobku, linka pro přepravu obrobku, systému pro odstraňování prachu, systému pro předtopení, výstřikovky, systém pro malování robotů.

2023-03-23 zobrazit více

Kovový práškový povlak linka je zavedení specifického výrobního procesu

Kovová prášková povlaková linka, jak naznačuje název, je stroj, který produkuje sprej. Postřikovací prášek je nový typ materiálu, který se používá hlavně v dekoračních projektech, jako jsou stavební vnější stěny a střechy.

2023-03-13 zobrazit více

Průtok kovového prášku

Procesní průtok kovového prášku je následující: 1. Předběžná úprava obrobku, proces předběžného zpracování zahrnuje: pískové trysky, výstřely, postřikování, ponoření nádrže, utírání a další metody.

2023-03-06 zobrazit více

Výrobci výrobní linky pro malování vařů vás berou k pochopení výhod plně automatické výrobní linky pro malování

Výrobci výrobní linky na malování vařicích nádobí vám říkají, že v inteligentní společnosti lze automatické systémy vidět jak v průmyslové výrobě, tak v každodenním životě. V dnešní době, plně automatické malování linií, automatické malování místností.

2023-02-22 zobrazit více

zobrazit více