O NáS

Guangdong chuangzhi inteligentní zařízení co., ltd. má registrovaný kapitál 30 milionů a vlastní financované místo plochy asi 35,548 čtverečních metrů. Jedná se o high-tech podnik (gr202144008619), který integruje plánování celého závodu před prodejem, nezávislý výzkum a vývoj, návrh, výroba, instalace, uvedení do provozu a poprodejní servis. Získal více než 130 patentů v oblasti povlakovacích zařízení a zařízení na ochranu životního prostředí. Na základě služby industry 4.0 intelligent manufacturing cloud service a průmyslové internetové platformy v kombinaci s třemi hlavními digitálními systémy řízení továrny mes, erp a plm realizuje vzdálené řízení, kontrola kvality a sledovatelnost výroby sledování výrobního procesu výrobní linky povlaku a poskytuje zákazníkům vysoce kvalitní, efektivní, Inteligentní, šetrné k životnímu prostředí služby, takže zákazníci nemají žádné starosti při používání výrobků chuangzhi.

zobrazit více

PRODUKTY

zobrazit více

NOVINářSTVí

Slavnost podpisu projektu talent uzavřená úspěšně | attractivechina

Dne 21. září 2023, pan xu shijian, generální ředitel guangdong chuangzhi intelligent equipment co., ltd., účastnila se "třetího festivalu talentů v zhaoqing", který se konal jménem společnosti, a provedla "ceremoniál podpisu projektu talentů". 3. festival talentů zhaoqing v roce 2023

2023-09-22 zobrazit více

Špičkové nádobí malování linka revolucionizuje výrobu

Inovativní technologie přeformuje výrobní průmysl kuchyňských nádobí, protože se na scénu objeví řada malování špičkových nádobí, která slibuje lepší účinnost, trvanlivost a estetickou přitažlivost. Toto moderní výrobní řešení je nastaveno tak, aby revolucionalizovalo výrobní průmysl a zvýšilo celkovou zkušenost zákazníků.

2023-09-14 zobrazit více

2023-09-07 zobrazit více

2023-08-29 zobrazit více

Nová linka malování dřevěného nábytku zvyšuje výrobu a snižuje náklady

V průlomovém vývoji dřevěného nábytku byla odhalena moderní řada malování dřevěného nábytku, která slibuje, že promění způsob, jakým je dřevěný nábytek dokončen. Tato inovativní řada malování zahrnuje špičkové technologie a automatizaci, zjednodušující výrobní proces a zlepšující kontrolu kvality.

2023-08-10 zobrazit více

Guangdong chuangzhi inteligentní vybavení co., ltd. byl oceněn národní specializace, speciální nový "malý obr"

2023-08-02 zobrazit více

Byly vyhodnoceny nové energetické vozidlo inteligentní zařízení na ochranu životního prostředí technické výsledky

2023-07-28 zobrazit více

State-of-the-art wheel hub postřikování výrobní linka revolucionizuje výrobu

2023-07-26 zobrazit více

zobrazit více