درباره ما

وسايل اطلاعات گوانگ دونگ چوانگزي، شناسه دارای سرمایه ثبت ثبت شده ۳۰ میلیون و یک منطقه ی سرمایه گذاری خود در حدود 35,548 متر مربع است. این یکی از سازمان های تکنولوژی بالایی (GR2021448619) است که یکپارچه کامل برنامه ریزی گیاهان، تحقیقات مستقل و توسعه، طراحي، سازگاري، نصب، کميسيون و خدمات فروشي بيش از 130 ثبت اختراع در زمينه تجهيزات و تجهيزات محيطي دريافت کرده بر اساس سرويس ابر توليد هوشمندانه و سکوي اينترنتي به همراه سه سیستم مدیریت کارخانه دیجیتالی از MES، ERP و PLM. کنترل کیفیت و ردیابی قابل تولید تولید روند تولید خط تولید و به مشتری ها با کیفیت بالایی فراهم میکنه کارآمد خدمات هوشمندانه و دوستانه زيستي که مشتري ها نگراني نداشته باشن

بیشتر ببینید

محصولات

سیستم نقاشی نقاشی نقاشی خودکاری

سيستم نقاشي نقاشي نقاشي هاي رنگ رنگ رنگي که رنگ رنگ ميکنه عمليات راحت، ظاهر زيبا و ملاقات محکم دو، کل خط اسپری به آرامی در حال اجرا است، کار هر ایستگاه ساده است، برای نگهداری آسان است. 3 درجه ي بالاي اتوماتيک، نگه داشتن خيلي از کار 4، کل خط اسپري با اجراي ثابت. پنج پمپ خط اسپري از خط تزريق يه پمپ مخصوص مايعي رو قبول ميکنه که بدون نگهداري و نشتي نيست 6، خط تزريق اسپري از هفت تن زنجير حمل و نقل تنش استفاده ميکنه در حال تعادل، خراش کوچولو. ۷، اتاق اسپری با تهویه های خوب، تدارکات هوا و انواع انواع متعادل هستند و موقعیت های اسپری کاملاً خودکار هستند. هشتم چرخش کاري لباس ـه اسپري چند نقطه ي 9 اسپري اتوماتيک براي کاهش از دست دادن رنگ 10. با اثر عایق 11، با استفاده از کنترل صفحه ی تماشای کامپیوتر، هر بخشی از کنترل نقطه جداگانه. .22 روش گرم کردن توسط منبع انرژي مشتري طراحي شده که اقتصادي و ضمانت شرایط کیفیت کاری را ضمانت نمود؛ 13. لایه عایق شدن عایق پشمی سنگ رو تغییر میده همه ي کوره هاي دماي پايين محصولات کارخونه ما با پنبه سيليکات آلومينيومي عوض شدن تا دما رو اطمينان کنن انرژي ديده

بیشتر ببینید

اخبار

کدوم صنایع می تواند برای ماشین های انفجاری استفاده شود؟

صنعت فنلاندی: اختصاصی تولید شده توسط شرکت های عمومی بنیادی نیاز به پوشش و برق دارند. ماشین های شلیک شلیک ماشین های مخصوصی در این زمینه استفاده می کنند. او از مدل های مختلف استفاده می کند که بر اساس کارهای مختلف استفاده می کند، و به شکل و عملکرد اصلی سفره ها آسیب نمی رساند.


چه جنبه هایی باید در نگهداری تجهیزات اسپری توجه کنید

۱ : آذوقه هوا و لوله هاي خروج روي روش بايد هر روز براي محکم بررسي بشه و نبايد آب يا هوا نشتي باشه


انجیل در صنعت آهن و فولادی

امروز، تقریباً تمام قطعه های فولاد شلیک می شود، این یک فرایند اصلی برای بررسی کیفیت بخش است. ماشين شليک ميتونه ظاهر فولادي رو چک کنه و سپس بعضی از فاکتور های ناخوشایند مانند سایر و مقیاس هایی که بر کیفیت قطعات تاثیر بگذارید


فرایند تکنولوژی خط تولید خودکار چیست؟

خط تولید تولید خودکار نیز خط تولید اسپرینگ نیز می نامد. اسپری کردن به لایه محافظ یا لایه تزئین روی سطح فلز و غیر فلز اشاره می کند، که به طور گسترده در فرایند درمان سطحی صنایع مختلف استفاده می شود.


اقامت در وسط سال و منتظر تمام سال بود. ی

براي خلاصه موفقيت هاي کار و تجربه در نيمه اول 2022 و برای نیمه دوم سال اهداف کاری و وظایف را برنامه ریزی کنید در 15 و 16 جولاي، گوانگ دونگ چوانگزي اطلاعاتي شناسه (بعد از آن به نام "Attractivechina" نامیده می شود) جلسه خلاصه میانه سال امسال را با موفقیت برگزار کرد.


ماشين هايي که روي جنبه هاي مختلفي از ماشين شني تاثير ميذارن

ماشين شنگ شنگ، اينه که استفاده از هوای فشرده در جریان سرعت بالای اسپری برای تولید فشار منفی برای تولید اثر اثر اژیکر آشغال توي جعبه ي انبار جداساز گرداکي توي اسپري از طريق لوله شني و سپس از نواحی به سطح کاری با جریان فشرده هوا خارج می شود. تا به هدف شن برسه در حالت کارگر، هوای فشرده و شن در حالی که اسپری می شود، کاملاً از هوای فشرده استفاده می کنند، جريان هوا و نرخ جريان شن ميتونه به راحتي تنظيم بشه مصرف انرژی و شن پایین است و کاربری پاکسازی بالاست .


چطوري يه ماشين شنگ خوب انتخاب کني؟

سندبلاستين چيه؟ این فرایند پاکسازی و خراب کردن سطح زیر استراحت با عمل جریان شنی سرعت بالا است. با استفاده از هوای فشرده به عنوان قدرت برای تشکیل یک اتومبیل جت سرعت بالا برای اسپری مواد، معدنی ، شن کوارتز، کوروندم شن آهن) با سرعت بالایی به سطح کاری که باید پردازش بشه تا ظاهر يا شکل سطح خارجي کارگر تغيير کنه و سطح کارگری درجه خاصی از پاکی و خشن متفاوتی داده می شود. مقاومت خستگي کار کاري رو بهبود ميده و افزايش ميده همچنین پایداری پات رو طول می کشد و همچنین سطح و تزئین روپوشی را آسان می سازد.


مزيت پودر رو بر روي پوت مايع چيه؟

مزيت پودر رو بر روي پوت مايع چيه؟ کمتر آلودگی و محیط کاری امن تر. تفاوت اصلی بین پودر پودر و پوست های مایع حلال است. رنگ مایع حاوی حلزونه بدون حلال و هیچ مواد سمی نداره علاوه بر این، پودر پودر صفر یا نزدیک ترکیبات طبیعی صفر (VOC) به اتمسفر منتشر می شود فرایند مهربانی تر از زیست محیطی برای بهبود شرایط کاری اپراتور، کاهش ریسک های سلامتی و ایمنی.


بیشتر ببینید