אודות

גואנגדונג Chuangzhi אינטליגנטי ציוד ושות, בע"מ יש הון רשום של 30 מיליון ועצמי במימון אתר אזור של כ 35,548 מ"ר. זה הוא מפעל היי טק (GR202144008619) שילוב מראש מכירות כל צמח תכנון, עצמאי מחקר ופיתוח, עיצוב, ייצור, התקנה, הזמנה ושירות לאחר מכירה. להשיג יותר מ 130 פטנטים בתחום של ציפוי ציוד ציוד והגנה על סביבה. המבוסס על תעשיית 4.0 ייצור אינטליגנטי ענן שירות ואת תעשייתי באינטרנט פלטפורמה, בשילוב עם השלוש דיגיטלי מפעל ניהול מערכות של MES, ERP, ו PLM, הוא מבין את ניהול מרחוק, בקרת איכות ייצור עקיבות מעקב של ציפוי ייצור קו ייצור תהליך, ומספק לקוחות עם גבוהה-איכות, יעיל, אינטליגנטי, לסביבה שירותים ידידותיים, כך שלקוחות אין דאגות כאשר באמצעות Chuangzhi מוצרים.

ראה עוד

מוצרי

עץ צבע ריסוס קו צבע ציפוי מכונת אוטומטי ריסוס מערכת

עץ צבע ריסוס קו צבע ציפוי מכונת אוטומטי ריסוס מערכת: 1. עם עיצוב טוב של ספריי שלמים קו, תפעול נוח, מראה יפה וחזק visitability. 2, את כל תרסיס קו פועל בצורה חלקה, העבודה של כל תחנת הוא פשוט, קל לתחזוקה. 3, רמה גבוהה של אוטומציה, חיסכון הרבה עבודה 4, כל ספריי קו עם ביצועים יציבים. 5. שורת ספריי משאבת של הזרקת קו מאמץ מסוים נוזלי בוצת משאבה, אשר הוא תחזוקה-משלוח ואין דליפה. 6, את ריסוס הזרקת קו משתמש שבע טונות של מתח תחבורה שרשרת, A3 steelless חומר, מרווה טיפול, איזון ריצה, קטן שחיקה. 7. את ריסוס חדר עם אוורור טוב, את אוויר אספקת הפליטה הם מאוזן, הריסוס עמדות הם באופן מלא אוטומטי. 8, את לחומר סיבוב הוא אחיד, רב-נקודת ריסוס 9, אוטומטי אינדוקציה ריסוס כדי להפחית אובדן צבע 10. כל ייבוש טמפרטורות הם נשלט באופן אוטומטי מתכוונן, עם אפקט בידוד. 11, באמצעות מחשב מגע מסך בקרת לחלוטין, כל חלק של נקודת בקרת בנפרד. 12. את שיטת חימום הוא תוכנן על ידי את לקוח של מקור אנרגיה, אשר הוא כלכלי, בטוח ואמין, וקל לתחזוקה, ולהבטיח את איכות דרישות של החומר; 13. את בידוד שכבה שינויים הקונבנציונלי רוק צמר בידוד. כל הנמוך בתנור בטמפרטורה של המפעל שלנו מוצרים מבודדים עם אלומיניום סיליקט כותנה כדי להבטיח את טמפרטורה ולשמור את invisible אנרגיה.

ראה עוד

מרכז ידיעות

אשר תעשיות יכול לשמש עבור shot פיצוץ מכונות?

1. תעשיית יציקה: יציקות מיוצר על ידי כללי יציקה חברות לדרוש שחיקה וליטוש. Shot פיצוץ מכונות מתמחים מכונות בשימוש בתחום זה. הוא משתמש דגמים שונים על פי שונה workpieces, ולא נזק המקורי צורה וביצועים של יציקות.

2017-10-19 ראה עוד

מה ההיבטים צריכים להיות משולמים לב תחזוקה של ריסוס ציוד

1. את אוויר אספקת ופליטה צינורות של ציפוי יש לבדוק כל יום עבור אטימות, and צריך להיות אין מים או אוויר דליפה.

2022-12-06 ראה עוד

את "הבשורה" הברזל והפלדה תעשיית

היום, כמעט כל פלדה חלקי הם ירייה מוכה, זה תהליך לבדיקת האיכות של חלקי. את shot פיצוץ מכונה יכול לבדוק את מראה של יציקות פלדה, ולאחר מכן להסיר כמה גורמים שליליים כגון קוצים וקשקשים המשפיעים על איכות של חלקי.

2017-10-19 ראה עוד

מה הם תהליכים טכנולוגיים של אוטומטי ציפוי ייצור קו

אוטומטי ציפוי ייצור קו הוא גם נקרא ריסוס ייצור קו. ריסוס מתייחס מגן שכבה או דקורטיבי שכבה על פני השטח של מתכת ולא מתכת, אשר הוא בשימוש נרחב משטח טיפול תהליך של תעשיות שונות.

2022-12-12 ראה עוד

להישאר באמצע שנה ומצפה את כל שנה | גואנגדונג Chuangzhi 2022 אמצע כנס שנה הסתיים בהצלחה

על מנת לסכם את עבודת הישגים וניסיון במחצית הראשונה של 2022, ומתכנן את עבודת מטרות ומשימות למחצית השנייה של השנה, על יולי 15 ו 16, גואנגדונג Chuangzhi אינטליגנטי ציוד ושות, בע"מ (להלן "Attractivechina") בהצלחה התקיימו שנה של אמצע שנה סיכום ישיבות.

2022-07-19 ראה עוד

גורמים המשפיעים על היבטים שונים של התזת חול מכונה

מכונה התזת חול, כי הוא, השימוש דחוס אוויר במהירות גבוהה זרימת תרסיס אקדח כדי ליצור לחץ שלילי ליצור את השפעת מפליט. את שוחקים באחסון box של ציקלון מפריד הוא נשאב לתוך תרסיס אקדח דרך חול צינור, ולאחר מכן הוא נפלט מהנחיר משטח של החומר עם את זרימת האוויר הדחוס. כדי להשיג את המטרה של התזת חול. במצב העבודה, דחוס אוויר וחול הם מעורב בזמן ריסוס, עושה שימוש מלא של דחוס אוויר, זרימת אוויר וחול זרימת שיעור יכול להיות בקלות מותאם, אידיאלי ערבוב יחס ניתן להשיג, אנרגיה צריכת חול הוא נמוך, ואת ניקוי יעילות גבוהה.

2016-10-19 ראה עוד

איך לבחור טוב התזת חול מכונה?

מה הוא התזת חול? זה הוא את תהליך של ניקוי וחספוס את פני השטח של המצע על ידי הפעולה של גבוהה-מהירות חול זרימה. באמצעות אוויר דחוס ככוח כדי ליצור במהירות גבוהה jet קרן לרסס את חומר (נחושת עפרות, קוורץ חול, קורונדום, ברזל חול) במהירות גבוהה אל פני השטח של החומר כדי להיות מעובד, כך את מראה או צורה של המשטח החיצוני של החומר הוא שונה, ומשטח של החומר הוא נתון מסוים תואר של ניקיון ועמידות חספוס שונה. משפר את עייפות התנגדות של החומר, מגביר את הידבקות בין משטח ציפוי, מאריך את עמידות של ציפוי וגם מאפשר את פילוס והקישוט של ציפוי.

2018-05-18 ראה עוד

מה הוא את יתרון של אבקת ציפוי מעל נוזל ציפוי?

מה הוא את יתרון של אבקת ציפוי מעל נוזל ציפוי? 1. פחות זיהום & סביבת עבודה בטוחה יותר. הגדולים הבחנה בין אבקת ציפויי נוזל ציפוי הוא הממס. הצבע הנוזלי מכיל ממס, אבל את אבקת ציפוי הוא 100% מוצקים, שאינו רעיל, ממס ולא מכיל נדיפים חומרים רעילים. יתר על כן, ציפוי אבקת לפלוט אפס או ליד אפס תרכובות אורגניות נדיפות (VOC) לתוך אווירה, מתן יותר לסביבה ידידותי תהליך לשיפור תנאי עבודה של מפעילים, מקטין מאוד בריאות ובטיחות סיכונים.

2018-05-21 ראה עוד

ראה עוד