אודות

ראה עוד

מוצרי

עץ צבע ריסוס קו צבע ציפוי מכונת אוטומטי ריסוס מערכת

עץ צבע ריסוס קו צבע ציפוי מכונת אוטומטי ריסוס מערכת: 1. עם עיצוב טוב של ספריי שלמים קו, תפעול נוח, מראה יפה וחזק visitability. 2, את כל תרסיס קו פועל בצורה חלקה, העבודה של כל תחנת הוא פשוט, קל לתחזוקה. 3, רמה גבוהה של אוטומציה, חיסכון הרבה עבודה 4, כל ספריי קו עם ביצועים יציבים. 5. שורת ספריי משאבת של הזרקת קו מאמץ מסוים נוזלי בוצת משאבה, אשר הוא תחזוקה-משלוח ואין דליפה. 6, את ריסוס הזרקת קו משתמש שבע טונות של מתח תחבורה שרשרת, A3 steelless חומר, מרווה טיפול, איזון ריצה, קטן שחיקה. 7. את ריסוס חדר עם אוורור טוב, את אוויר אספקת הפליטה הם מאוזן, הריסוס עמדות הם באופן מלא אוטומטי. 8, את לחומר סיבוב הוא אחיד, רב-נקודת ריסוס 9, אוטומטי אינדוקציה ריסוס כדי להפחית אובדן צבע 10. כל ייבוש טמפרטורות הם נשלט באופן אוטומטי מתכוונן, עם אפקט בידוד. 11, באמצעות מחשב מגע מסך בקרת לחלוטין, כל חלק של נקודת בקרת בנפרד. 12. את שיטת חימום הוא תוכנן על ידי את לקוח של מקור אנרגיה, אשר הוא כלכלי, בטוח ואמין, וקל לתחזוקה, ולהבטיח את איכות דרישות של החומר; 13. את בידוד שכבה שינויים הקונבנציונלי רוק צמר בידוד. כל הנמוך בתנור בטמפרטורה של המפעל שלנו מוצרים מבודדים עם אלומיניום סיליקט כותנה כדי להבטיח את טמפרטורה ולשמור את invisible אנרגיה.

ראה עוד

מרכז ידיעות

ספריי ציור קו יצרן הוא יצרנית מקצועית של אוטומטית מותאמת אישית ציור קווים

כיצרנית מקצועית של ריסוס קווים, ספריי ציור קו יצרן מחויב לספק ללקוחות עם ביצועים גבוהים תרסיס ציור קווי ייצור אוטומטי ציור ציוד. אנו מציעים מגוון של ציור טכנולוגיות כולל אוויר ריסוס, ריסוס בלחץ גבוה, ריסוס ומחניק וציור רובוטים. המוצרים שלנו יכול לענות על הצרכים של תעשיות שונות ולקוחות, ולספק ללקוחות שירותים המקיפים.

2023-05-12 ראה עוד

ספריי ציור קו יצרן מספק לקוחות עם גבוהה-איכות תרסיס ציור פתרונות

ספריי ציור קו יצרן הוא מקצועי ריסוס קו יצרן, החזון שלנו הוא כדי לספק ללקוחות עם גבוהה-איכות ריסוס מוצרים ושירותים. עם טכנולוגיה מתקדמת, מושלם מערכת ייצור מקצועי R & D צוות, אנו מחויבים לספק ללקוחות עם את הפתרונות הטובים ביותר ושירותים.

2023-04-27 ראה עוד

עץ צבע ריסוס קו מסייע את ריהוט תעשיית ייצור כדי לייצר ביעילות

עם את גיוון של מודרני בית עיצוב סגנונות, סוגים שונים של רהיטים גם יצאו, כגון רהיטים, ריהוט עתיק, סיני-סגנון ריהוט, וכו ', אשר להפוך עיצוב הבית יותר אישית, אבל יש גם כמה בעיות בעיבוד וייצור.

2023-04-14 ראה עוד

עץ צבע ריסוס קו יצרנים לקחת שתבין את עץ ריסוס בניית תהליך

את עץ ריסוס צבע קו הוא מתאים עבור ציור כל סוגים של רהיטי משרד ובידור מוצרים. את תליית קו דיסק או הדדיות מכונת ריסוס שיטת הוא בעיקר בשימוש, וכל קו של אוטומטי ציור וידני ליטוש קו הוא משולב, אשר מתאים במיוחד לייצור המוני.

2023-03-31 ראה עוד

מה הם את מוצר יתרונות של רכב דלק טנק ריסוס ייצור קו

את רכב דלק טנק ריסוס ייצור קו מורכב של מדריך עליון ותחתון לחומר אזורים, לחומר שינוע קו, אבק הסרת מערכת, חימום מוקדם מערכת, ריסוס בות, ציור רובוט מערכת.

2023-03-23 ראה עוד

מתכת אבקת ציפוי קו הוא את מבוא של ספציפי ייצור תהליך

מתכת אבקת ציפוי קו, כפי שהשם מרמז, הוא מכונה שמייצרת תרסיס אבקה. ריסוס אבקת הוא סוג חדש של חומר, בעיקר בשימוש קישוט פרויקטים כגון בניין חיצוני קירות וגגות.

2023-03-13 ראה עוד

תהליך זרימה של מתכת אבקת ציפוי קו

את תהליך זרימה של מתכת אבקת ציפוי קו הוא כדלקמן: 1. טיפול מראש של החומר, הטיפול מראש תהליך כולל: התזת חול, shot פיצוץ, ריסוס, טנק טבילה, ניגוב ושיטות אחרות.

2023-03-06 ראה עוד

כלי בישול ציור קו ייצור יצרנים לקחת שתבין את יתרונות של באופן מלא אוטומטי ציור ייצור קו

כלי בישול ציור קו ייצור יצרנים תגיד לך באופן אינטליגנטי חברה, אוטומציה מערכות ניתן לראות בשני תעשייתי ייצור וחיי היומיום. כיום, באופן מלא אוטומטי ציור קווים, אוטומטי ציור חדרים.

2023-02-22 ראה עוד

ראה עוד