APIE MUS

Guangdong chuangzhi intelligent equipment co, ltd turi įregistruotą kapitalą 30 milijonų ir savarankiškai finansuojamas svetainės plotas apie 35,548 kvadratinių metrų. Tai aukštųjų technologijų įmonė (gr202144008619), integruojanti prieš pardavimą visą augalų planavimą, nepriklausomus tyrimus ir plėtrą, projektavimą, gamybą, montavimą, paleidimą į eksploatavimą ir aptarnavimą po pardavimo. Gavo daugiau nei 130 patentų dangos įrangos ir aplinkos apsaugos įrangos srityje. Remiantis „ industry 4.0 “pažangiųjų gamybos debesų paslauga ir pramoninės interneto platforma, kartu su trimis pagrindinėmis skaitmeninių gamyklų valdymo sistemomis mes, erp ir plm, ji realizuoja nuotolinį valdymą, kokybės kontrolė ir gamybos atsekamumas stebėjimo dangos gamybos linijos gamybos procesą, ir suteikia klientams aukštos kokybės, efektyvus, Pažangios, ekologiškos paslaugos, todėl klientai neturi jokių rūpesčių naudojant chuangzhi produktus.

Rodyti daugiau

PRODUKTAI

Medžio dažų purškimo linijos dažų dangos mašina automatinis purškimo dažymo sistema

Medžio dažų purškimo linijos dažų dangos mašina automatinė purškimo dažymo sistema: 1. su geru viso purškimo linijos dizainu, patogu veikimu, gražia išvaizda ir stiprus matomumas. 2, visa purškimo linija veikia sklandžiai, kiekvienos stoties darbas yra paprastas, lengva palaikyti. 3, didelis automatizavimo laipsnis, taupant daug darbo 4, visa purškimo linija su pastoviu našumu. 5. purškimo linijos siurblys įpurškimo linijos priima specifinį skysčio dumblo siurblį, kuris yra be priežiūros ir nėra nuotėkio. 6, purškimo įpurškimo linija naudoja septynias tonas įtampos transportavimo grandinės, a3 bekvapę medžiagą, slopinimo gydymą, pusiausvyros bėgimą, mažai abrazijos. 7. purškimo kambarys su gera ventiliacija, oro tiekimas ir išmetimo yra subalansuoti, o purškimo padėtys yra visiškai automatinės. 8, ruošinio sukimasis yra vienodas, kelių taškų purškimas 9, automatinis indukcinis purškimas, siekiant sumažinti dažų praradimą 10. visos džiovinimo temperatūros automatiškai kontroliuojamos ir reguliuojamos, su izoliacijos efektu. 11, naudojant kompiuterio jutiklinio ekrano valdiklį visiškai, kiekviena taško valdymo dalis atskirai. 12. Šildymo metodas yra suprojektuotas kliento energijos šaltinio, kuris yra ekonomiškas, saugus ir patikimas, lengva prižiūrėti ir garantuoti ruošinio kokybės reikalavimus; 13. Izoliacinis sluoksnis keičia įprastą akmens vatos izoliaciją. Visos mūsų gamyklos gaminių žemos temperatūros krosnys yra izoliuotos aliuminio silikato medvilne, kad būtų užtikrinta temperatūra ir sutaupyta nematoma energija.

Rodyti daugiau

žINIOS

Kokius aspektus reikia atkreipti dėmesį į purškimo įrangos priežiūrą

1. dangos oro tiekimo ir išmetimo vamzdynai turėtų būti tikrinami kiekvieną dieną dėl sandarumo, ir neturėtų būti vandens ar oro nuotėkio.

2022-12-06 Rodyti daugiau

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį, kai naujai pastatyta automatinė robotų elektrostatinė purškimo linija

Į ką stambios įmonės turėtų atkreipti dėmesį perkant automatinę robotų elektrostatinį purškimo linijos įrangą statant naują? Pažiūrėkime trumpai į jį žemiau.

2023-02-01 Rodyti daugiau

„ Evangelija “geležies ir plieno pramonėje

Šiandien beveik visos plieninės dalys yra susprogdintos, tai yra pagrindinis detalių kokybės tikrinimo procesas. Šūvio sprogdinimo mašina gali patikrinti plieno liejinių išvaizdą ir tada pašalinti kai kuriuos nepalankius veiksnius, tokius kaip brėžimai ir svarstyklės, turinčios įtakos dalių kokybei.

2017-10-19 Rodyti daugiau

Autodalių dangos linijos vaidmuo

Dėl sudėtingos automobilio naudojimo ir veikimo aplinkos jį dažnai naikina drėgmė, mikroorganizmai, ultravioletiniai spinduliai, kitos rūgšties-bazinės dujos, skysčiai ir kt., ir kartais pažeistas dilimui ir įbrėžimams.

2022-12-19 Rodyti daugiau

Kokie yra automatinės dangos gamybos linijos technologiniai procesai

Automatinė danga gamybos linija taip pat vadinamas purškimo gamybos linija. Purškimas reiškia apsauginį sluoksnį arba dekoratyvinį sluoksnį ant metalo ir nemetalo paviršiaus, kuris plačiai naudojamas įvairių pramonės šakų paviršiaus apdorojimo procese.

2022-12-12 Rodyti daugiau

Virtuvės indų dangos gamybos linijos darbo eiga

The spray booth adopts a multi-stage sprinkler system, which reduces the amount of paint fog in the exhaust gas of the spray booth by 30%, and reduces the load of air duct cleaning and exhaust gas treatment.

2023-01-03 Rodyti daugiau

Byd autobusų dažų kabina/dažymo augalas

„ Byd company limited “(„ byd“), kaip viena iš 500 geriausių kinijos įmonių, specializuojasi keturiose pramonės šakose, įskaitant it, automobilių, naujos energijos ir geležinkelio tranzitą. šiuo metu byd turi beveik 220 000 darbuotojų ir 30 pramonės parkų visame pasaulyje, kurių plotas yra daugiau nei 18 000 000 kvadratinių metrų.

2018-05-25 Rodyti daugiau

Įvadas į automatinio roboto elektrostatinio purškimo linijos darbo principą

Automatinė robotų elektrostatinis purškimo linija yra purškimo metodas, kuris naudoja aukštos įtampos elektrostatinį elektrinį lauką, kad neigiamai įkrautos dažų dalelės judėtų priešinga elektriniam laukui kryptimi, ir adsorbuoti dažų dalelių ant ruošinio paviršiaus.

2023-01-14 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau