PAR 

Guangdong chuangzhi inteliģento iekārtu co, sia ir reģistrēts kapitāls 30 miljoni un pašfinansētas vietas platība aptuveni 35,548 kvadrātmetri. Tas ir augsto tehnoloģiju uzņēmums (gr202144008619), kas integrē pirms pārdošanas visu augu plānošanu, neatkarīgu pētniecību un attīstību, dizainu, ražošanu, uzstādīšanu, nodošanu ekspluatācijā un pēcpārdošanas servisu. Iegūti vairāk nekā 130 patenti pārklāšanas iekārtu un vides aizsardzības iekārtu jomā. Pamatojoties uz industry 4.0 inteliģentu ražošanas mākoņu pakalpojumu un industriālo interneta platformu, apvienojoties ar trim galvenajām digitālās rūpnīcas vadības sistēmām mes, erp un plm, tas realizē attālo pārvaldību, kvalitātes kontrole un ražošanas izsekošanas pārklājuma ražošanas līnijas ražošanas procesā, un nodrošina klientiem augstas kvalitātes, efektīvu, Inteliģentas, videi draudzīgi pakalpojumi, lai klienti nav bažas, izmantojot chuangzhi produktus.

skatīt vairāk

PRODUKTI

Koka krāsu smidzināšanas līniju krāsu pārklājuma mašīna automātiska smidzināšanas krāsošanas sistēma

Koka krāsu smidzināšanas līniju krāsu pārklājuma mašīna automātiskā smidzināšanas krāsošanas sistēma: 1. ar labu dizainu visu smidzināšanas līniju, ērtu darbību, skaistu izskatu un spēcīgu redzamību. 2, visa smidzināšanas līnija darbojas vienmērīgi, katras stacijas darbs ir vienkāršs, viegli uzturēšanai. 3, augsta automatizācijas pakāpe, ietaupot daudz darba 4, visa smidzināšanas līnija ar stabilu veiktspēju. 5. injekcijas līnijas smidzināšanas līnijas sūknis pieņem īpašu šķidruma dūņu sūkni, kas ir bez uzturēšanas un nav noplūdes. 6, smidzināšanas iesmidzināšanas līnija izmanto septiņas tonnas sprieguma transportēšanas ķēdes, a3 bezstabu materiālu, dzesēšanas apstrādi, līdzsvaru, maz nodilumu. 7. smidzināšanas telpa ar labu ventilāciju, gaisa padeves un izplūdes ir līdzsvarota, un smidzināšanas pozīcijas ir pilnībā automātiska. 8, detaļas rotācija ir vienota, daudzpunktu izsmidzināšana 9, automātiska indukcijas izsmidzināšana, lai samazinātu krāsu zudumu 10. visas žāvēšanas temperatūras tiek automātiski kontrolētas un regulējamas, ar izolācijas efektu. 11, izmantojot datora skārienekrāna kontroli pilnīgi, katra daļa no punkta kontroles atsevišķi. 12. Apkures metode ir izstrādāta ar klienta enerģijas avotu, kas ir ekonomisks, drošs un uzticams, un viegli uzturēt, un garantēt kvalitātes prasības darbam; 13. Izolācijas slānis maina parasto akmens vates izolāciju. Visas mūsu rūpnīcas izstrādājumu zemas temperatūras krāsnis ir izolēta ar alumīnija silikāta kokvilnu, lai nodrošinātu temperatūru un ietaupītu neredzamo enerģiju.

skatīt vairāk

NEWS

Kuras nozares var izmantot šāvienu sprādziena mašīnām?

1. foundry rūpniecība: atliešanas ražo vispārējo foundry uzņēmumiem nepieciešama slīpēšana un pulēšana. Šāvienu spridzināšanas mašīnas ir specializētas mašīnas, ko izmanto šajā jomā. Viņš izmanto dažādus modeļus saskaņā ar dažādām detaļām, un nekaitēs sākotnējo formu un veiktspēju atlikas.

2017-10-19 skatīt vairāk

Kādiem aspektiem jāpievērš uzmanība smidzināšanas iekārtu uzturēšanā

1. pārklājuma gaisa padeves un izplūdes cauruļvadi katru dienu jāpārbauda blīvums, un nedrīkst būt ūdens vai gaisa noplūde.

2022-12-06 skatīt vairāk

"Evaņģēlijs" dzelzs un tērauda rūpniecībā

Mūsdienās gandrīz visas tērauda detaļas ir nošautas, tas ir galvenais process detaļu kvalitātes pārbaudei. Šāvienu spridzināšanas mašīna var pārbaudīt tērauda lējumu izskatu un pēc tam noņemt dažus nelabvēlīgus faktorus, piemēram, brēžus un zvīņas, kas ietekmē detaļu kvalitāti.

2017-10-19 skatīt vairāk

Kādi ir tehnoloģiskie procesi automātiskās pārklājuma ražošanas līnijas

Automātisko pārklājumu ražošanas līniju sauc arī par smidzināšanas ražošanas līniju. Izsmidzināšana attiecas uz aizsargslāni vai dekoratīvo slāni uz metāla un nemetāla virsmas, kas plaši tiek izmantots dažādu nozaru virsmas apstrādes procesā.

2022-12-12 skatīt vairāk

Uzturēšanās gada vidū un gaida visu gadu | guangdong chuangzhi 2022 gada vidus konference noslēdzās veiksmīgi

Lai apkopotu darba sasniegumus un pieredzi 2022. gada pirmajā pusē un plānotu darba mērķus un uzdevumus gada otrajā pusē, 15. un 16. jūlijā, guangdong chuangzhi intelligent equipment co, ltd (turpmāk tekstā "attractivechina") veiksmīgi notika šogad vidus gadu kopsavilkuma sanāksme.

2022-07-19 skatīt vairāk

Faktori, kas ietekmē dažādus aspektus smilšstrādes mašīnas

Smilšstrūklu mašīna, tas ir, pielietojot saspiestu gaisu ātrgaitas plūsmā smidzināšanas pistolē, lai radītu negatīvu spiedienu, lai radītu padzīšanas efektu. Ciklona separatora uzglabāšanas kastē abrazīvs tiek iesūkts smidzināšanas pistolē caur smilšu cauruli, un pēc tam ar saspiestā gaisa plūsmu tiek izmests no sprauslas uz detaļas virsmu. Lai sasniegtu mērķi smilšstrūklas. Darba stāvoklī saspiestā gaisā un smiltīs smidzina smidzinot, pilnībā izmantojot saspiestu gaisu, gaisa plūsmu un smilšu plūsmas ātrumu var viegli regulēt, var iegūt ideālu maisīšanas attiecību, enerģijas un smilšu patēriņš ir zems, un tīrīšanas efektivitāte ir augsta.

2016-10-19 skatīt vairāk

Kā izvēlēties labu smilšstrūklas mašīnu?

Kas ir smilšstrāde? Tas ir process tīrīšanas un roughening virsmu substrāta ar rīcību ātrgaitas smilšu plūsmu. Izmantojot saspiestu gaisu kā jaudu, lai izveidotu ātrgaitas strūklas staru, lai izsmidzinātu materiālu (vara rūda, kvarca smiltis, korunds, dzelzs smiltis) ar lielu ātrumu uz virsmas apstrādājamā detaļa, lai izskats vai forma ārējā virsmas detaļas tiek mainīta, Un virsmas detaļas tiek dota noteikta pakāpe tīrību un atšķirīgu raupjumu. Uzlabo detaļas noguruma izturību, palielina saķeri starp virsmu un pārklājumu, pagarina pārklājuma izturību un arī atvieglo pārklājuma izlīdzināšanu un apdari.

2018-05-18 skatīt vairāk

Kāda ir pulvera pārklājuma priekšrocība pār šķidru pārklājumu?

Kāda ir pulvera pārklājuma priekšrocība pār šķidru pārklājumu? 1. mazāk piesārņojuma un drošāka darba vide. Galvenais atšķirība starp pulvera pārklājumiem un šķidro pārklājumu ir šķīdinātājs. Šķidrajā krāsā ir šķīdinātājs, bet pulvera pārklājums ir 100% cietvielu, netoksisks, bez šķīdinātāju un nesatur nekādas gaistošas toksiskas vielas. Turklāt pulvera pārklājumi atmosfērā izdala nulli vai tuvu nullei gaistošos organiskos savienojumus (voc), nodrošinot videi draudzīgāku procesu, lai uzlabotu operatoru darba apstākļus, ievērojami samazinot veselības un drošības riskus.

2018-05-21 skatīt vairāk

skatīt vairāk