PAR 

Guangdong chuangzhi inteliģento iekārtu co, sia ir reģistrēts kapitāls 30 miljoni un pašfinansētas vietas platība aptuveni 35,548 kvadrātmetri. Tas ir augsto tehnoloģiju uzņēmums (gr202144008619), kas integrē pirms pārdošanas visu augu plānošanu, neatkarīgu pētniecību un attīstību, dizainu, ražošanu, uzstādīšanu, nodošanu ekspluatācijā un pēcpārdošanas servisu. Iegūti vairāk nekā 130 patenti pārklāšanas iekārtu un vides aizsardzības iekārtu jomā. Pamatojoties uz industry 4.0 inteliģentu ražošanas mākoņu pakalpojumu un industriālo interneta platformu, apvienojoties ar trim galvenajām digitālās rūpnīcas vadības sistēmām mes, erp un plm, tas realizē attālo pārvaldību, kvalitātes kontrole un ražošanas izsekošanas pārklājuma ražošanas līnijas ražošanas procesā, un nodrošina klientiem augstas kvalitātes, efektīvu, Inteliģentas, videi draudzīgi pakalpojumi, lai klienti nav bažas, izmantojot chuangzhi produktus.

skatīt vairāk

PRODUKTI

Koka krāsu smidzināšanas līniju krāsu pārklājuma mašīna automātiska smidzināšanas krāsošanas sistēma

Koka krāsu smidzināšanas līniju krāsu pārklājuma mašīna automātiskā smidzināšanas krāsošanas sistēma: 1. ar labu dizainu visu smidzināšanas līniju, ērtu darbību, skaistu izskatu un spēcīgu redzamību. 2, visa smidzināšanas līnija darbojas vienmērīgi, katras stacijas darbs ir vienkāršs, viegli uzturēšanai. 3, augsta automatizācijas pakāpe, ietaupot daudz darba 4, visa smidzināšanas līnija ar stabilu veiktspēju. 5. injekcijas līnijas smidzināšanas līnijas sūknis pieņem īpašu šķidruma dūņu sūkni, kas ir bez uzturēšanas un nav noplūdes. 6, smidzināšanas iesmidzināšanas līnija izmanto septiņas tonnas sprieguma transportēšanas ķēdes, a3 bezstabu materiālu, dzesēšanas apstrādi, līdzsvaru, maz nodilumu. 7. smidzināšanas telpa ar labu ventilāciju, gaisa padeves un izplūdes ir līdzsvarota, un smidzināšanas pozīcijas ir pilnībā automātiska. 8, detaļas rotācija ir vienota, daudzpunktu izsmidzināšana 9, automātiska indukcijas izsmidzināšana, lai samazinātu krāsu zudumu 10. visas žāvēšanas temperatūras tiek automātiski kontrolētas un regulējamas, ar izolācijas efektu. 11, izmantojot datora skārienekrāna kontroli pilnīgi, katra daļa no punkta kontroles atsevišķi. 12. Apkures metode ir izstrādāta ar klienta enerģijas avotu, kas ir ekonomisks, drošs un uzticams, un viegli uzturēt, un garantēt kvalitātes prasības darbam; 13. Izolācijas slānis maina parasto akmens vates izolāciju. Visas mūsu rūpnīcas izstrādājumu zemas temperatūras krāsnis ir izolēta ar alumīnija silikāta kokvilnu, lai nodrošinātu temperatūru un ietaupītu neredzamo enerģiju.

skatīt vairāk

NEWS

Spray krāsošanas līnijas ražotājs ir profesionāls ražotājs pielāgotu automātiskās krāsošanas līnijas

Kā profesionāls spray krāsošanas līniju ražotājs, spray painting line ražotājs ir apņēmusies sniegt klientiem augstas veiktspējas spray krāsošanas ražošanas līnijas un automātiskās krāsošanas iekārtas. Mēs piedāvājam dažādas krāsošanas tehnoloģijas, ieskaitot gaisa smidzināšanu, augstspiediena smidzināšanu, bezgaisa izsmidzināšanu un krāsošanas robotus. Mūsu produkti var apmierināt dažādu nozaru un klientu vajadzības un sniegt klientiem visaptverošus pakalpojumus.

2023-05-12 skatīt vairāk

Spray krāsošanas līnijas ražotājs nodrošina klientiem ar augstas kvalitātes aerosola krāsošanas risinājumus

Aerosola krāsošanas līnijas ražotājs ir profesionāls smidzināšanas krāsošanas līnijas ražotājs, mūsu vīzija ir sniegt klientiem augstas kvalitātes smidzināšanas krāsošanas produktus un pakalpojumus. Ar modernu tehnoloģiju, perfektu ražošanas sistēmu un profesionālu r & d komanda, mēs esam apņēmušies sniegt klientiem vislabākos risinājumus un pakalpojumus.

2023-04-27 skatīt vairāk

Koka krāsu smidzināšanas līnija palīdz mēbeļu ražošanas nozarei ražot efektīvi

Ar moderno mājas dizaina stilu diversifikāciju ir radušies arī dažādi mēbeļu veidi, piemēram, masīvkoka mēbeles, antīkie mēbeles, ķīniešu stila mēbeles utt., kas padarīs mājas apdari personalizētāku, bet ir arī dažas problēmas apstrādē un ražošanā.

2023-04-14 skatīt vairāk

Koka krāsu smidzināšanas līnijas ražotāji ņem jūs, lai saprastu koka smidzināšanas būvniecības procesu

Koka krāsu smidzināšanas līnija ir piemērota krāsošanai visu veidu koka mēbeles un biroja un izklaides produktiem. Pārsvarā tiek izmantots karājas līnijas disks vai stūres mašīnas smidzināšanas metode, un integrēta visa automātiskās krāsošanas un manuālās pulēšanas līnijas līnija, kas ir īpaši piemērota masveida ražošanai.

2023-03-31 skatīt vairāk

Kādas ir automašīnu degvielas tvertnes izsmidzināšanas ražošanas līnijas produkta priekšrocības

Automobiļu degvielas tvertnes smidzināšanas ražošanas līnija sastāv no manuālas augšējās un apakšējās detaļu jomām, detaļas transportēšanas līniju, putekļu noņemšanas sistēmu, priekškarsēšanas sistēmu, smidzināšanas stendu, krāsošanas robotu sistēmu.

2023-03-23 skatīt vairāk

Metāla pulvera pārklājuma līnija ir īpaša ražošanas procesa ieviešana

Metāla pulvera pārklājuma līnija, kā norāda nosaukums, ir mašīna, kas ražo smidzināšanas pulveri. Smidzināšanas pulveris ir jauna veida materiāls, kas galvenokārt tiek izmantots apdares projektos, piemēram, būvniecībā ārējās sienas un jumti.

2023-03-13 skatīt vairāk

Procesa plūsma metāla pulvera pārklājuma līniju

Procesa plūsma metāla pulvera pārklājuma līniju ir šādi: 1. Priekšapstrāde darbgabalu, pirmsapstrādes process ietver: smilšstrūklas, šāvienu sprādziena, izsmidzināšana, tvertnes iegremdēšana, notīrīšana un citas metodes.

2023-03-06 skatīt vairāk

Cookware krāsošanas ražošanas līnijas ražotāji ņem jums, lai saprastu priekšrocības pilnībā automātiskās krāsošanas ražošanas līnijas

Cookware krāsošanas ražošanas līnijas ražotāji stāsta, ka inteliģentā sabiedrībā automatizācijas sistēmas var redzēt gan rūpniecības ražošanā, gan ikdienas dzīvē. Mūsdienās pilnībā automātiskās krāsošanas līnijas, automātiskās krāsošanas telpas.

2023-02-22 skatīt vairāk

skatīt vairāk