O FIRMIE 

Guangdong Chuangzhi Intelligent Equipment Co., Ltd. ma kapitał zakładowy w wysokości 30 milionów i samofinansującą się powierzchnię około 35 548 metrów kwadratowych. Jest to przedsiębiorstwo high-tech (GR202144008619) integrujące planowanie całego zakładu przed sprzedażą, niezależne badania i rozwój, projektowanie, produkcję, instalację, uruchomienie i obsługę posprzedażną. Uzyskano ponad 130 patentów w dziedzinie urządzeń do powlekania i sprzętu ochrony środowiska. W oparciu o inteligentną usługę produkcji przemysłowej 4.0 w chmurze i przemysłową platformę internetową, w połączeniu z trzema głównymi cyfrowymi systemami zarządzania fabrykami MES, ERP i PLM, realizuje zdalne zarządzanie, kontrolę jakości i śledzenie identyfikowalności produkcji procesu produkcji linii do powlekania i zapewnia klientom wysoką jakość, wydajny, Inteligentne, przyjazne dla środowiska usługi, dzięki czemu klienci nie mają zmartwień podczas korzystania z produktów Chuangzhi.

Zobacz więcej

PRODUKTY

Maszyna do malowania farbą do malowania farbą w drewnie automatyczny system malowania natryskowego

Maszyna do malowania farbą do malowania farbą w drewnie, automatyczny system malowania natryskowego: 1. z dobrą konstrukcją całej linii natryskowej, wygodną obsługą, pięknym wyglądem i silną widoczność. 2, cała linia natryskowa działa płynnie, praca każdej stacji jest prosta, łatwa w utrzymaniu. 3, wysoki stopień automatyzacji, oszczędność pracy 4, cała linia natryskowa ze stałą wydajnością. 5. Pompa linii natryskowej linii wtryskowej przyjmuje specyficzną pompę osadu płynnego, która jest bezobsługowa i nie ma wycieków. 6, linia wtrysku opryskiwania wykorzystuje siedem ton łańcucha transportowego naciągu, materiał A3 bez stali, obróbkę hartowania, bieganie równowagi, małe ścieranie. 7. pomieszczenie oprysku z dobrą wentylacją, dopływ powietrza i wydech są zrównoważone, a pozycje natrysku są w pełni automatyczne. 8, obrót przedmiotu obrabianego jest jednolity, natryskiwanie wielopunktowe 9, automatyczne rozpylanie indukcyjne w celu zmniejszenia strat farby 10. wszystkie temperatury suszenia są automatycznie kontrolowane i regulowane, z efektem izolacji. 11, całkowicie wykorzystując sterowanie ekranem dotykowym komputera, każda część kontroli punktu oddzielnie. 12. Metoda ogrzewania została zaprojektowana przez źródło energii klienta, które jest ekonomiczne, bezpieczne i niezawodne oraz łatwe w utrzymaniu i gwarantuje wymagania jakościowe przedmiotu obrabianego; 13. Warstwa izolacyjna zmienia konwencjonalną izolację z wełny skalnej. Wszystkie piece niskotemperaturowe naszych produktów fabrycznych są izolowane bawełną z krzemianu aluminium, aby zapewnić temperaturę i zaoszczędzić niewidzialną energię.

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

Które branże mogą być używane do śrutowania maszyn?

1. Odlewnia przemysłu: Odlewy produkowane przez firmy odlewnicze ogólne wymagają szlifowania i polerowania. Strzały to specjalistyczne maszyny stosowane w tej dziedzinie. Używa różnych modeli według różnych przedmiotów i nie uszkodzi pierwotnego kształtu i wydajności odlewów.

2017-10-19 Zobacz więcej

Na jakie aspekty należy zwrócić uwagę podczas konserwacji sprzętu do opryskiwania

1. dopływ powietrza i rurociągi wydechowe powłoki powinny być sprawdzane codziennie pod kątem szczelności i nie powinno być wycieku wody lub powietrza.

2022-12-06 Zobacz więcej

„ Ewangelia ”w hutnictwie żelaza i stali

Obecnie prawie wszystkie części stalowe są śrutowane, jest to główny proces sprawdzania jakości części. Maszyna do śrutowania może sprawdzić wygląd odlewów stalowych, a następnie usunąć niektóre niekorzystne czynniki, takie jak zadziory i łuski, które wpływają na jakość części.

2017-10-19 Zobacz więcej

Jakie są procesy technologiczne linii do automatycznego powlekania

Automatyczna linia do produkcji powłok nazywana jest również natryskową linią produkcyjną. Natryskiwanie odnosi się do warstwy ochronnej lub warstwy dekoracyjnej na powierzchni metalu i niemetalu, która jest szeroko stosowana w procesie obróbki powierzchni w różnych gałęziach przemysłu.

2022-12-12 Zobacz więcej

Pobyt w połowie roku i nie mogę się doczekać całego roku | Konferencja w połowie roku Guangdong Chuangzhi 2022 zakończyła się sukcesem

W celu podsumowania osiągnięć w pracy i doświadczenia w pierwszej połowie 2022 r. Oraz zaplanowania celów i zadań pracy na drugą połowę roku, 15 i 16 lipca, Guangdong Chuangzhi Intelligent Equipment Co., Ltd. (zwana dalej "Attractivechina") z powodzeniem zorganizowano tegoroczne podsumowujące spotkanie w połowie roku.

2022-07-19 Zobacz więcej

Czynniki wpływające na różne aspekty maszyny do piaskowania

Maszyna do piaskowania, to znaczy wykorzystanie sprężonego powietrza w szybkim przepływie w pistolecie natryskowym do generowania podciśnienia w celu wytworzenia efektu wyrzutnika. Materiał ścierny w schowku separatora cyklonowego jest zasysany do pistoletu natryskowego przez rurkę piaskową, a następnie jest wyrzucany z dyszy na powierzchnię przedmiotu obrabianego za pomocą przepływu sprężonego powietrza. Aby osiągnąć cel piaskowania. W stanie roboczym sprężone powietrze i piasek są mieszane podczas natryskiwania, przy pełnym wykorzystaniu sprężonego powietrza, przepływu powietrza i przepływu piasku można łatwo regulować, można uzyskać idealny stosunek mieszania, zużycie energii i piasku jest niskie, a skuteczność czyszczenia jest wysoka.

2016-10-19 Zobacz więcej

Jak wybrać dobrą maszynę do piaskowania?

Co to jest piaskowanie? Jest to proces czyszczenia i szorstkowania powierzchni podłoża przez działanie szybkiego przepływu piasku. Wykorzystanie sprężonego powietrza jako mocy do utworzenia szybkiej wiązki strumieniowej do rozpylania materiału (rudy miedzi, piasku kwarcowego, korundu, piasku żelaznego) z dużą prędkością na powierzchnię obrabianego przedmiotu, tak aby wygląd lub kształt zewnętrzna powierzchnia przedmiotu obrabianego jest zmieniana, A powierzchnia przedmiotu obrabianego ma pewien stopień czystości i różną chropowatość. Poprawia odporność zmęczeniową przedmiotu obrabianego, zwiększa przyczepność między powierzchnią a powłoką, przedłuża trwałość powłoki, a także ułatwia wyrównanie i dekorację powłoki.

2018-05-18 Zobacz więcej

Jaka jest przewaga powłoki proszkowej nad płynną powłoką?

Jaka jest przewaga powłoki proszkowej nad płynną powłoką? 1. mniej zanieczyszczeń i bezpieczniejsze środowisko pracy. Głównym rozróżnieniem między powłokami proszkowymi a powłokami ciekłymi jest rozpuszczalnik. Ciekła farba zawiera rozpuszczalnik, ale powłoka proszkowa jest w 100% trwała, nietoksyczna, bezrozpuszczalnikowa i nie zawiera lotnych substancji toksycznych. Ponadto powłoki proszkowe emitują do atmosfery zerowe lub prawie zerowe lotne związki organiczne (LZO), zapewniając bardziej przyjazny dla środowiska proces poprawy warunków pracy operatorów, znacznie zmniejszając ryzyko dla zdrowia i bezpieczeństwa.

2018-05-21 Zobacz więcej

Zobacz więcej