O NÁS

Guangdong chuangzhi inteligentné vybavenie co., ltd. má registrovaný kapitál 30 miliónov a self-financované miesto plochy asi 35,548 metrov štvorcových. Je to high-tech podnik (gr202144008619), ktorý integruje predpredajné celé plánovanie závodu, nezávislý výskum a vývoj, dizajn, výroba, inštalácia, uvedenie do prevádzky a popredajný servis. Získali viac ako 130 patentov v oblasti povlakovacieho zariadenia a zariadení na ochranu životného prostredia. Na základe služby industry 4.0 intelligent manufacturing cloud service a priemyselnej internetovej platformy v kombinácii s tromi hlavnými digitálnymi systémami riadenia tovární spoločnosti mes, erp a plm realizuje diaľkové riadenie, kontrola kvality a sledovateľnosť výroby sledovanie výrobného procesu vrstva výrobnej linky a poskytuje zákazníkom vysokú kvalitu, efektívne, Inteligentné, šetrné k životnému prostrediu služby, takže zákazníci nemajú žiadne starosti pri používaní produktov chuangzhi.

vidieť viac

Produkty

Drevené farby striekanie línie lakovacie stroje automatické sprej maľovanie systém

Drevená farba striekanie linka lakovacie stroje automatický sprej maľovanie systém: 1. s dobrým dizajnom celej sprej linky, pohodlné ovládanie, krásny vzhľad a silnú viditeľnosť. 2, celá línia spreja beží hladko, práca každej stanice je jednoduchá, jednoduchá na údržbu. 3, vysoký stupeň automatizácie, šetrí veľa práce 4, celý sprej linky s stabilným výkonom. 5. čerpadlo sprej linky vstrekovacej linky prijíma špecifické kvapalné kalové čerpadlo, ktoré je bez údržby a bez úniku. 6, postrekovacia vstrekovacia linka používa sedem ton napätia dopravného reťazca, a3 steellless materiál, quenching ošetrenie, rovnováha beží, málo oderu. 7. postrekovacia miestnosť s dobrým vetraním, prívod vzduchu a výfuk sú vyvážené a polohy spreja sú plne automatické. 8, rotácia obrobku je rovnomerná, multi-bodové striekanie 9, automatické indukčné striekanie na zníženie straty náteru 10. všetky teploty sušenia sú automaticky riadené a nastaviteľné, s izolačným efektom. 11, pomocou počítača dotykovej obrazovky riadenie úplne, každá časť bodového ovládania samostatne. 12. Metóda vykurovania je navrhnutá zdrojom energie klienta, ktorý je ekonomický, bezpečný a spoľahlivý a ľahko sa udržuje a zaručuje požiadavky na kvalitu obrobku; 13. Izolačná vrstva mení konvenčnú izoláciu skalnej vlny. Všetky nízkoteplotné pece našich továrenských výrobkov sú izolované hliníkovou kremičitou bavlnou, aby sa zabezpečila teplota a ušetrila neviditeľnú energiu.

vidieť viac

Správy

Spray maľba line výrobca je profesionálny výrobca prispôsobených automatické lakovacie linky

Ako profesionálny výrobca línií na maľovanie sprej, výrobca striekacej línie sa zaviazala poskytovať zákazníkom vysokovýkonné výrobné linky na maľovanie sprej a automatické vybavenie na maľovanie. Ponúkame celý rad maliarskych technológií vrátane vzdušného spreja, vysokotlakového spreja, bezvzdušného spreja a maliarskych robotov. Naše výrobky môžu spĺňať potreby rôznych odvetví a zákazníkov a poskytovať zákazníkom komplexné služby.

2023-05-12 vidieť viac

Spray maľba line výrobca poskytuje zákazníkom s vysoko kvalitné riešenia sprej maľovanie

Spray maľba line výrobca je profesionálny spray maľovanie línie výrobca, naša vízia je poskytnúť zákazníkom vysoko kvalitné sprej maľovanie produkty a služby. S pokročilé technológie, dokonalý výrobný systém a profesionálny r & d tím, sme sa zaviazali poskytovať zákazníkom najlepšie riešenia a služby.

2023-04-27 vidieť viac

Linka na striekanie dreva pomáha priemyslu na výrobu nábytku efektívne

S diverzifikáciou moderných štýlov domáceho dizajnu sa objavili aj rôzne typy nábytku, ako sú nábytok z masívneho dreva, starožitný nábytok, nábytok v čínskom štýle atď., ktoré robia domácu výzdobu personalizovanejšou, ale existujú aj niektoré problémy pri spracovaní a výrobe.

2023-04-14 vidieť viac

Drevené farby striekanie line výrobcovia vás na pochopenie dreva striekanie stavebný proces

Linka na striekanie dreva je vhodná na maľovanie všetkých druhov dreveného nábytku a kancelárskych a zábavných výrobkov. Väčšinou sa používa metóda závesného líniového disku alebo striekacieho stroja a je integrovaná celá línia automatického maľovania a ručného leštenia, ktorá je obzvlášť vhodná pre hromadnú výrobu.

2023-03-31 vidieť viac

Aké sú výhody produktu automobilovej palivovej nádrže striekanie výrobnej linky

Automobilový palivový nádrž striekanie výrobná linka sa skladá z ručné horné a dolné plochy obrobku, obrobku dopravné linky, systém odstraňovania prachu, systém predhrievania, sprej kabína, maľovanie robot systém.

2023-03-23 vidieť viac

Kovový práškový povlak linka je zavedenie špecifického výrobného procesu

Kovový práškový povlak linka, ako naznačuje názov, je stroj, ktorý produkuje sprej prášok. Striekací prášok je nový typ materiálu, ktorý sa používa hlavne v dekoračných projektoch, ako je stavba vonkajších stien a strechy.

2023-03-13 vidieť viac

Procesný prietok kovového prášku povlaku linky

Procesný tok kovového prášku povlaku linky je nasledovný: 1. Predliečba obrobku, proces predspracovania zahŕňa: pieskovanie, výbušenie, striekanie, ponorenie nádrže, utieranie a ďalšie metódy.

2023-03-06 vidieť viac

Varenie maľovanie výrobnej linky výrobcovia vás pochopiť výhody plne automatické maľovanie výrobnej linky

Výrobcovia výrobnej linky na maľovanie kuchynských nádobí vám hovoria, že v inteligentnej spoločnosti sa automatizačné systémy dajú vidieť ako v priemyselnej výrobe, tak v každodennom živote. V dnešnej dobe plne automatické lakovacie linky, automatické lakovacie miestnosti.

2023-02-22 vidieť viac

vidieť viac