O NÁS

Guangdong chuangzhi inteligentné vybavenie co., ltd. má registrovaný kapitál 30 miliónov a self-financované miesto plochy asi 35,548 metrov štvorcových. Je to high-tech podnik (gr202144008619), ktorý integruje predpredajné celé plánovanie závodu, nezávislý výskum a vývoj, dizajn, výroba, inštalácia, uvedenie do prevádzky a popredajný servis. Získali viac ako 130 patentov v oblasti povlakovacieho zariadenia a zariadení na ochranu životného prostredia. Na základe služby industry 4.0 intelligent manufacturing cloud service a priemyselnej internetovej platformy v kombinácii s tromi hlavnými digitálnymi systémami riadenia tovární spoločnosti mes, erp a plm realizuje diaľkové riadenie, kontrola kvality a sledovateľnosť výroby sledovanie výrobného procesu vrstva výrobnej linky a poskytuje zákazníkom vysokú kvalitu, efektívne, Inteligentné, šetrné k životnému prostrediu služby, takže zákazníci nemajú žiadne starosti pri používaní produktov chuangzhi.

vidieť viac

Produkty

Drevené farby striekanie línie lakovacie stroje automatické sprej maľovanie systém

Drevená farba striekanie linka lakovacie stroje automatický sprej maľovanie systém: 1. s dobrým dizajnom celej sprej linky, pohodlné ovládanie, krásny vzhľad a silnú viditeľnosť. 2, celá línia spreja beží hladko, práca každej stanice je jednoduchá, jednoduchá na údržbu. 3, vysoký stupeň automatizácie, šetrí veľa práce 4, celý sprej linky s stabilným výkonom. 5. čerpadlo sprej linky vstrekovacej linky prijíma špecifické kvapalné kalové čerpadlo, ktoré je bez údržby a bez úniku. 6, postrekovacia vstrekovacia linka používa sedem ton napätia dopravného reťazca, a3 steellless materiál, quenching ošetrenie, rovnováha beží, málo oderu. 7. postrekovacia miestnosť s dobrým vetraním, prívod vzduchu a výfuk sú vyvážené a polohy spreja sú plne automatické. 8, rotácia obrobku je rovnomerná, multi-bodové striekanie 9, automatické indukčné striekanie na zníženie straty náteru 10. všetky teploty sušenia sú automaticky riadené a nastaviteľné, s izolačným efektom. 11, pomocou počítača dotykovej obrazovky riadenie úplne, každá časť bodového ovládania samostatne. 12. Metóda vykurovania je navrhnutá zdrojom energie klienta, ktorý je ekonomický, bezpečný a spoľahlivý a ľahko sa udržuje a zaručuje požiadavky na kvalitu obrobku; 13. Izolačná vrstva mení konvenčnú izoláciu skalnej vlny. Všetky nízkoteplotné pece našich továrenských výrobkov sú izolované hliníkovou kremičitou bavlnou, aby sa zabezpečila teplota a ušetrila neviditeľnú energiu.

vidieť viac

Správy

Ktoré odvetvia môžu byť použité pre strieľacie stroje?

1. foundry priemysel: odliatky vyrábané spoločnosťami general foundry vyžadujú brúsenie a leštenie. Strieľacie stroje sú špecializované stroje používané v tejto oblasti. Používa rôzne modely podľa rôznych obrobkov, a nebude poškodiť pôvodný tvar a výkon odliatkov.

2017-10-19 vidieť viac

Aké aspekty by mali byť venované pozornosť pri údržbe striekacieho zariadenia

1. prívod vzduchu a výfukové potrubie povlaku by mali byť kontrolované každý deň na tesnosť, a nemal by byť žiadny únik vody alebo vzduchu.

2022-12-06 vidieť viac

"Evanjelium" v železnom a oceliarskom priemysle

Dnes, takmer všetky oceľové diely sú strieľané, je to hlavný proces pre kontrolu kvality dielov. Strelecký stroj môže skontrolovať vzhľad oceľových odliatkov a potom odstrániť niektoré nepriaznivé faktory, ako sú brúsky a váhy, ktoré ovplyvňujú kvalitu dielov.

2017-10-19 vidieť viac

Aké sú technologické procesy automatického povlaku výrobnej linky

Automatické povlaku výrobná linka sa nazýva aj striekanie výrobná linka. Striekanie sa vzťahuje na ochrannú vrstvu alebo dekoratívnu vrstvu na povrchu kovu a nekovu, ktorá je široko používaná v procese povrchovej úpravy rôznych priemyselných odvetví.

2022-12-12 vidieť viac

Pobyt v polovici roka a teší sa na celý rok | guangdong chuangzhi 2022 mid-year konferencia skončila úspešne

S cieľom zhrnúť pracovné úspechy a skúsenosti v prvej polovici roku 2022 a naplánovať pracovné ciele a úlohy pre druhý polrok 15. a 16. júla, guangdong chuangzhi inteligentné vybavenie co., ltd. (ďalej len "attractivechina") úspešne usporiadal tento rok mid-year summary stretnutie.

2022-07-19 vidieť viac

Faktory ovplyvňujúce rôzne aspekty pieskovacieho stroja

Pieskovacieho stroja, to znamená, že použitie stlačeného vzduchu vo vysokorýchlostnom prúde v striekacej pištole generovať negatívny tlak generovať efekt vyvrhnutia. Brúsny prostriedok v skladovacej skrini oddeľovača cyklónu sa nasáva do striekacej pištole cez pieskovú trubicu a potom sa s prúdom stlačeného vzduchu vyvrhne z trysky na povrch obrobku. Na dosiahnutie účelu pieskovania. V pracovnom stave sa stlačený vzduch a piesok zmiešajú počas striekania, plne využívajúce stlačený vzduch, prietok vzduchu a prietok piesku možno ľahko nastaviť, ideálny pomer miešania môže byť získaný, spotreba energie a piesku je nízka a účinnosť čistenia je vysoká.

2016-10-19 vidieť viac

Ako si vybrať dobrý pieskovací stroj?

Čo je pieskovanie? Je to proces čistenia a drsňovania povrchu substrátu pôsobením vysokorýchlostného toku piesku. Pomocou stlačeného vzduchu ako energie na vytvorenie vysokorýchlostného prúdového lúča na sprej materiálu (medená ruda, kremenný piesok, korund, železný piesok) pri vysokej rýchlosti k povrchu obrobku, ktorý má byť spracovaný, tak, aby sa zmenil vzhľad alebo tvar vonkajšieho povrchu obrobku, A povrch obrobku je daný určitý stupeň čistoty a rôznej drsnosti. Zlepšuje únavovú odolnosť obrobku, zvyšuje priľnavosť medzi povrchom a povlakom, predlžuje trvanlivosť povlaku a tiež uľahčuje vyrovnávanie a dekoráciu povlaku.

2018-05-18 vidieť viac

Aká je výhoda práškového povlaku oproti tekutému povlaku?

Aká je výhoda práškového povlaku oproti tekutému povlaku? 1. menej znečistenia a bezpečnejšie pracovné prostredie. Hlavným rozdielom medzi práškovými nátermi a kvapalnými nátermi je rozpúšťadlo. Kvapalná farba obsahuje rozpúšťadlo, ale práškový povlak je 100% pevný, netoxický, bez rozpúšťadiel a neobsahuje žiadne prchavé toxické látky. Okrem toho práškové povlaky vyžarujú do atmosféry nulové alebo takmer nulové prchavé organické zlúčeniny (voc), čo poskytuje ekologickejší proces na zlepšenie pracovných podmienok operátorov, čo výrazne znižuje zdravotné a bezpečnostné riziká.

2018-05-21 vidieť viac

vidieť viac