HAKKıNDA

Guangdong Chuangzhi Intelligent pment qui. o., Ltd. 30 milyon kayıtlı bir sermayeye ve yaklaşık 35,548 metrekarelik kendi kendine finanse edilen bir alana sahiptir. It, satış öncesi tüm bitki planlaması, bağımsız araştırma ve geliştirme, tasarım, üretim, kurulum, devreye alma ve satış sonrası hizmeti entegre eden yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur (GR202144008619). Obcoating kaplama ekipmanı ve çevre koruma ekipmanı alanında 130'dan fazla patent elde etti. Industry 4.0 akıllı üretim bulut hizmeti ve Mthree, Ethree P ve PLM üç büyük dijital fabrika yönetim sistemleri ile kombine endüstriyel Internet platformu üzerinde Based, uzaktan yönetim gerçekleştirmektedir, kaplama üretim hattı üretim sürecinin kalite kontrol ve üretim izlenebilirliği izleme ve yüksek kaliteli müşterilerine sağlar, verimli, Akıllı, Environmentally dostu hizmetler, böylece müşterilerin huanghuangzhi ürünlerini kullanırken endişeleri yoktur.

daha fazla göster

ÜRüNLER

Wood boya püskürtme hattı boya kaplama makinesi otomatik sprey boya sistemi

Wood boya püskürtme hattı boya kaplama makinesi otomatik sprey boya sistemi: 1. tüm sprey hattının iyi tasarımı, rahat çalışma, güzel görünüm ve güçlü vizyon. 2, tüm sprey hattı sorunsuz çalışıyor, her istasyonun çalışması basit, bakımı kolay. 3, yüksek derecede otomasyon, çok fazla emek tasarrufu 4, sürekli performans ile tüm sprey hattı. 5. enjeksiyon hattının püskürtme hattı pompası, bakım gerektirmeyen ve sızıntı olmayan belirli bir sıvı çamur pompasını kullanır. 6, püskürtme enjeksiyon hattı yedi ton gerginlik taşıma zinciri, A3 çeliksiz malzeme, söndürme işlemi, denge çalışan, az aşınma kullanır. 7. To iyi havalandırma ile oda püskürtme, hava kaynağı ve egzoz dengeli ve sprey pozisyonları tam otomatik. 8, iş parçası rotasyon üniforma, çok noktalı püskürtme 9, boya kaybını azaltmak için otomatik indüksiyon püskürtme 10. All kurutma sıcaklıkları yalıtım etkisi ile otomatik olarak kontrol edilir ve ayarlanabilir. 11, tamamen bilgisayar dokunmatik ekran kontrolünü kullanarak, nokta kontrolünün her bir kısmı ayrı ayrı. 12. The ısıtma yöntemi, ekonomik, güvenli ve güvenilir olan ve bakımı kolay olan ve iş parçasının kalite gereksinimlerini garanti eden müşterinin enerji kaynağı tarafından tasarlanmıştır; 13. The yalıtım tabakası geleneksel taş yünü yalıtımını değiştirir. All fabrika ürünlerimizin düşük sıcaklık fırınları, sıcaklığı sağlamak ve görünmez enerjiyi korumak için alüminyum silicate pamukla yalıtılmıştır.

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

Which endüstrileri kumlama makineleri için kullanılabilir mi?

1. ounoundry sanayi: genel dökümhane şirketleri tarafından üretilen Castings taşlama ve parlatma gerektirir. Ssıcak kumlama makineleri bu alanda kullanılan özel makinelerdir. He farklı iş parçalarına göre farklı modeller kullanır ve dökümlerin orijinal şekline ve performansına zarar vermez.


Püskürtme ekipmanının bakımında What yönleri dikkat edilmelidir

1. kaplamanın hava kaynağı ve egzoz boru hatları sızdırmazlık için her gün kontrol edilmelidir ve su veya hava kaçağı olmamalıdır.


Io "Gospel" Iron ve Steel Industry

Today, neredeyse tüm çelik parçalar püskürtülür, parçaların kalitesini kontrol etmek için önemli bir süreçtir. To kumlama makinesi çelik dökümlerin görünümünü kontrol edebilir ve daha sonra parçaların kalitesini etkileyen çapaklar ve ölçekler gibi bazı olumsuz faktörleri kaldırabilir.


What otomatik kaplama üretim hattının teknolojik süreçleridir

Amatic matic kaplama üretim hattı da püskürtme üretim hattı denir. Spraying, çeşitli endüstrilerin yüzey işleme sürecinde yaygın olarak kullanılan metal ve metal olmayan yüzeydeki koruyucu tabaka veya dekoratif tabakayı ifade eder.


Yılın ortasında ying taying ve tüm yıl için sabırsızlanıyoruz | Guangdong huanghuangzhi 2022 Mid-Year ference onference başarıyla sona erdi

In 2022'nin ilk yarısında iş başarılarını ve deneyimlerini özetlemek ve yılın ikinci yarısı için iş hedeflerini ve görevlerini planlamak, July 15 ve 16, Guangdong huanghuangzhi zhi ntelligent pment quipment o. o., Ltd. (bundan sonra "Attractivechina" olarak anılacaktır) bu yılın orta yılı özeti Meeting başarıyla gerçekleştirildi.


Kumlama makinesinin çeşitli yönlerini etkileyen Faktörler

Püskürtme tabancasındaki yüksek hızlı akışta basınçlı hava kullanımı, eejeetkisini üretmek için negatif basınç üretmek için. Siklon ayırıcının saklama kutusundaki aşındırıcı, kum tüpünden püskürtme tabancasına emilir ve daha sonra basınçlı hava akışı ile iş parçasının yüzeyine püskürtülür. To kumlama amacına ulaşmak. In çalışma durumu, basınçlı hava ve kum püskürtme sırasında karıştırılır, basınçlı hava, hava akışı ve kum akış hızı tam olarak kullanılabilir, ideal karıştırma oranı elde edilebilir, enerji ve kum tüketimi düşüktür ve temizlik verimliliği yüksektir.


Iyi bir kumlama makinesi seçmek için nasıl?

What blasting andblasting mı? It, yüksek hızlı kum akışının etkisi ile alt tabakanın yüzeyini temizleme ve pürüzlendirme işlemidir. Malzeme (bakır cevheri, kuvars kumu, korindon, demir kumu) püskürtmek için yüksek hızlı bir jet ışını oluşturmak için güç olarak sıkıştırılmış hava, iş parçasının yüzeyine yüksek hızda işlenecek şekilde, iş parçasının dış yüzeyinin görünümü veya şekli değiştirilir, Ve iş parçasının yüzeyine belirli bir temizlik ve farklı pürüzlülük derecesi verilir. Imworkpiece iş parçasının yorulma direncini, yüzey ve kaplama arasındaki yapışmayı arttırır, kaplamanın dayanıklılığını uzatır ve aynı zamanda kaplamanın tesviye ve dekorasyonunu kolaylaştırır.


What, sıvı kaplama üzerine toz kaplamanın avantajıdır?

What, sıvı kaplama üzerine toz kaplamanın avantajıdır? 1. Less kirliliği ve daha güvenli çalışma ortamı. Toz boya ve sıvı kaplamalar arasındaki önemli ayrım çözücüdür. The sıvı boya çözücü içerir, ancak toz boya % 100 katı, toksik olmayan, solventsiz ve uçucu toksik maddeler içermez. Furthermore, toz kaplamalar atmosfere sıfır veya sıfır uçucu organik bileşikler (VOC) yayar ve operatörlerin çalışma koşullarını iyileştirmek, sağlık ve güvenlik risklerini büyük ölçüde azaltmak için daha çevre dostu bir süreç sağlar.


daha fazla göster