HAKKıNDA

Guangdong Chuangzhi Intelligent pment qui. o., Ltd. 30 milyon kayıtlı bir sermayeye ve yaklaşık 35,548 metrekarelik kendi kendine finanse edilen bir alana sahiptir. It, satış öncesi tüm bitki planlaması, bağımsız araştırma ve geliştirme, tasarım, üretim, kurulum, devreye alma ve satış sonrası hizmeti entegre eden yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur (GR202144008619). Obcoating kaplama ekipmanı ve çevre koruma ekipmanı alanında 130'dan fazla patent elde etti. Industry 4.0 akıllı üretim bulut hizmeti ve Mthree, Ethree P ve PLM üç büyük dijital fabrika yönetim sistemleri ile kombine endüstriyel Internet platformu üzerinde Based, uzaktan yönetim gerçekleştirmektedir, kaplama üretim hattı üretim sürecinin kalite kontrol ve üretim izlenebilirliği izleme ve yüksek kaliteli müşterilerine sağlar, verimli, Akıllı, Environmentally dostu hizmetler, böylece müşterilerin huanghuangzhi ürünlerini kullanırken endişeleri yoktur.

daha fazla göster

ÜRüNLER

Wood boya püskürtme hattı boya kaplama makinesi otomatik sprey boya sistemi

Wood boya püskürtme hattı boya kaplama makinesi otomatik sprey boya sistemi: 1. tüm sprey hattının iyi tasarımı, rahat çalışma, güzel görünüm ve güçlü vizyon. 2, tüm sprey hattı sorunsuz çalışıyor, her istasyonun çalışması basit, bakımı kolay. 3, yüksek derecede otomasyon, çok fazla emek tasarrufu 4, sürekli performans ile tüm sprey hattı. 5. enjeksiyon hattının püskürtme hattı pompası, bakım gerektirmeyen ve sızıntı olmayan belirli bir sıvı çamur pompasını kullanır. 6, püskürtme enjeksiyon hattı yedi ton gerginlik taşıma zinciri, A3 çeliksiz malzeme, söndürme işlemi, denge çalışan, az aşınma kullanır. 7. To iyi havalandırma ile oda püskürtme, hava kaynağı ve egzoz dengeli ve sprey pozisyonları tam otomatik. 8, iş parçası rotasyon üniforma, çok noktalı püskürtme 9, boya kaybını azaltmak için otomatik indüksiyon püskürtme 10. All kurutma sıcaklıkları yalıtım etkisi ile otomatik olarak kontrol edilir ve ayarlanabilir. 11, tamamen bilgisayar dokunmatik ekran kontrolünü kullanarak, nokta kontrolünün her bir kısmı ayrı ayrı. 12. The ısıtma yöntemi, ekonomik, güvenli ve güvenilir olan ve bakımı kolay olan ve iş parçasının kalite gereksinimlerini garanti eden müşterinin enerji kaynağı tarafından tasarlanmıştır; 13. The yalıtım tabakası geleneksel taş yünü yalıtımını değiştirir. All fabrika ürünlerimizin düşük sıcaklık fırınları, sıcaklığı sağlamak ve görünmez enerjiyi korumak için alüminyum silicate pamukla yalıtılmıştır.

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

Sprey boya hattı üreticisi özelleştirilmiş otomatik boyama hatları profesyonel bir üreticisidir

Sprey boya hatları profesyonel bir üretici olarak, sprey boya hattı üreticisi yüksek performanslı sprey boya üretim hatları ve otomatik boyama ekipmanları ile müşterilerine sunmayı taahhüt eder. Hava spreyi, yüksek basınçlı sprey, havasız sprey ve boyama robotları dahil olmak üzere bir dizi boyama teknolojisi sunuyoruz. Ürünlerimiz çeşitli endüstrilerin ve müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayabilir ve müşterilere kapsamlı hizmetler sunabilir.


Sprey boya hattı üreticisi, müşterilere yüksek kaliteli sprey boya çözümleri sunar

Sprey boya hattı üreticisi profesyonel bir sprey boya hattı üreticisidir, vizyonumuz müşterilerimize yüksek kaliteli sprey boya ürünleri ve hizmetleri sunmaktır. Ileri teknoloji, mükemmel üretim sistemi ve profesyonel ar-ge ekibi ile, müşterilere en iyi çözüm ve hizmetleri sunmayı taahhüt ediyoruz.


Ahşap boya püskürtme hattı, mobilya imalat endüstrisinin verimli bir şekilde üretmesine yardımcı olur

Modern ev tasarım stillerinin çeşitlendirilmesi ile, ev dekorasyonunu daha kişiselleştirilmiş hale getiren masif ahşap mobilya, antika mobilya, çin tarzı mobilya vb. gibi çeşitli mobilya türleri de ortaya çıkmıştır, ancak işleme ve imalatta da bazı problemler vardır.


Ahşap boya püskürtme hattı üreticileri ahşap püskürtme inşaat sürecini anlamanızı sağlar

Ahşap boya püskürtme hattı her türlü ahşap mobilya ve ofis ve eğlence ürünlerini boyamak için uygundur. Asılı hat diski veya pistonlu makine püskürtme yöntemi çoğunlukla kullanılır ve otomatik boyama ve manuel parlatma hattının tamamı, özellikle seri üretim için uygun olan entegre edilmiştir.


Otomobil yakıt deposu püskürtme üretim hattının ürün avantajları nelerdir

Otomotiv yakıt deposu püskürtme üretim hattı manuel üst ve alt iş parçası alanları, iş parçası taşıma hattı, toz giderme sistemi, ön ısıtma sistemi, sprey kabini, boyama robot sistemi oluşur.


Metal toz boya hattı, özel üretim sürecinin tanıtımıdır

Metal toz boya hattı, adından da anlaşılacağı gibi, sprey tozu üreten bir makinedir. Püskürtme tozu, esas olarak dış duvarlar ve çatılar gibi dekorasyon projelerinde kullanılan yeni bir malzeme türüdür.


Metal toz kaplama hattının işlem akışı

Metal toz kaplama hattının işlem akışı aşağıdaki gibidir: 1. İş parçasının ön işlemi, ön işlem süreci şunları içerir: kumlama, kumlama, püskürtme, tank daldırma, silme ve diğer yöntemler.


Tencere boyama üretim hattı üreticileri tam otomatik boyama üretim hattının avantajlarını anlamanızı sağlar

Tencere boyama üretim hattı üreticileri, akıllı bir toplumda, otomasyon sistemlerinin hem endüstriyel üretimde hem de günlük hayatta görülebileceğini söylüyor. Günümüzde, tam otomatik boyama hatları, otomatik boyama odaları.


daha fazla göster